Orduspor.Net

Menekşeler iddialı hazırlanıyor

orduspor-basketbol-Yanique-Gordon

Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nda işler tıkırında. Potanın Menekşeleri, yeni sezon öncesinde başantrenör ve yardımcı antrenörün yanı sıra 6 oyuncuyla anlaşmaya vardı
Yeni sezon için iddialı bir kadro oluşturan Potanın Menekşeleri, transfer konusunu büyük ölçüde çözdü. Yabancı transferi de yaparak önünü açan Mor Beyazlı ekip, birkaç oyuncuyu daha kadrosuna kattıktan sonra transfere son verecek.

Hoca ve yardımcısı tamam!
Potanın Menekşeleri, başantrenör konusunu çözdü. Bölgesel Lig ekiplerinden Pera Spor’un antrenörü Hakan Yiğit’i takımın başına getiren Orduspor, yardımcı antrenör olarak ise hayatını basketbola adayan, Ordulu başarılı antrenör Güvenç Gürol ile anlaşmaya vardı.

6 oyuncu ile anlaştılar
Orduspor Kadın Basketbol Takımı, ilk sözleşmeyi Açı Lisesi’nin skorer oyuncusu Naile Arslan ile imzaladı. Ardından yine Açı Lisesi’nden Burçak Meriç’i renklerine bağlayan Potanın Menekşeleri, 25 yaşındaki Jamaikalı uzun forvet Yanique Gordon’u transfer ederek gücüne güç kattı. Menekşeler, son olarak ise Mersin Büyükşehir Belediyesi Gelişim’den 1.80 cm boyundaki kısa forvet Doğa Comba, Mudanya Belediyesi Dinçspor’dan guard Merve Alkış ve Kırçiçeği Bodrum Basketbol’dan 1.73 cm boyundaki gard Tuğçe Kanat’ı transfer etti.
Şimdiye kadar 6 oyuncuyla anlaşmaya varan Potanın Menekşeleri’nin 9 transfer daha yaparak sezona merhaba diyeceği bildirildi.
Ordu Hayat / Tevfik Kul

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.