Orduspor.Net

Orduspor Taraftarı, Koşulsuz Sahiplendi

orduspor-turgut-kural-taraftar-sahiplendi

Orduspor’un çiçeği burnunda Teknik Direktörü Turgut Kural, tabelaya çok fazla bakmamak gerektiğini belirterek, kendi çocuklarıyla yaşam savaşı veren bir takımın saha sonuçlarını baz almaması gerektiğini dile getirdi.

“TABELAYA BAKMAMAK GEREKİR”
Orduspor’un prestijli bir takım olduğunu ve Bergama Belediyespor’u deplasmanda yenmek istediklerini aktaran Kural, sabır, yardımlaşma ve birlikte hareket etmek gerektiğini ifade etti.

“Saha sonuçları baz alınmamalı”
Orduspor’un tekrar ayağa kalkabilmesi için sabırlı olmanın daha iyi olacağını söyleyen başarılı teknik adam; “Orduspor, bir savaş başlattı. Bu yaşam savaşı çok önemli. Çocuklar ve ben çok istiyorum. Tabi ki gidip Bergama’yı ya da başka bir takımı yenmek hepimizin istediği bir şey. Ama bu çocukların gelişmesi ve bu takımın ayağa kalkması için sabırlı olmak gerekiyor. Tabelaya çok fazla takılmamak gerekiyor. Bizim en büyük sıkıntımız bu. Ordulusunda, Rizelisinde, Trabzonlusunda hemen bir an önce hedef, sonuç isteği var. Ama bu hemen olan bir şey değil. Maçın favorisi Orduspor. Çünkü biz Ordusporuz. Orduspor, Bergama’ya gider ve yener gelir. Ama futbol bu değil. Orduspor, yeniden yapılanmaya çalışan bir takım. Hem finansal olarak hem de sportif olarak üzerine bir şeyler koymaya çalışılıyor. Bizim gibi Türkiye’de birçok takım var. Sportif olarak başarılı olmak istiyoruz. Ancak onlardan önce bu takımın nasıl yol aldığıyla ilgili şeylere değinmek gerekiyor. Tabi ki ben maçı kazanırsam başarılı bir antrenör, kaybedersem başarısız bir antrenör olarak görüleceğim Ordu’da. Bu böyle bir şey değil. Hele şuanda Orduspor camiası olarak, kendi ürettikleriyle tekrar hayata tutunmaya çalışan bir takım için saha sonuçlarını baz almak çok doğru bir şey değil. Tabelaya çok fazla bakmayalım. Tabelaya bakmayalım derken, tabi ki kazanacağız ve sahada her şeyi yapacağız. Ama kesinlikle sabır, yardımlaşma ve birlikte hareket etmek gerekiyor. Ancak böyle ayağa kalkarız” dedi.

“Orduspor taraftarı, koşulsuz sahiplendi”
Orduspor taraftarlarından destek beklediklerini kaydeden Kural; “Taraftar, koşulsuz sahiplenendir. Orduspor taraftarı, koşulsuz sahiplendi. Kendi çocuklarını, Orduspor’u ve şehir sahiplendiler. Çok güzel bir ambiyans var. Çok güzel bir Orduspor taraftar kitlesi gördüm. Buna devamlılık göstersinler. Biz onlara olumlu bir şekilde cevabı vereceğiz” diye konuştu.
Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.