Orduspor.Net

Orduspor Turgut Kural’a Emanet

turgut-kural-orduspor

Son yıllarda oldukça kötü günler yaşayan ve alt liglere demir atan Orduspor yeni bir yapılanmayla yeniden eski günlerine dönmeyi planlıyor. Bu yaz döneminde yapılan seçimde yeniden başkan seçilerek güven tazeleyen Başkan Yaşar Pamuk, çareyi Trabzonlu teknik adam Turgut Kural’da buldu.

3. Lige düşen ve bu yıl mücadele ettiği 3. Lig 3. Grup’ta 5 maç sonunda 9 puan alsa da UEFA’nın verdiği puan silme cezası nedeniyle 9 puanı da silinerek son sırada yer alan Orduspor’un Trabzonlu teknik adam Turgut Kural ile anlaşmaya vardı. Geçtiğimiz günlerde görevinden istifa eden teknik direktör Metin Altınay’ın yerine görevi devralan Kural için Orduspor yönetiminin görüş birliğine vardı ve yapılan görüşmelerde resmi imzalar atıldı.

Yıllarca Trabzonspor altyapısında başarıyla çalışan, ardından Şenol Güneş’in teknik ekibinde uzun süre görev yaparak Milli Takım’ın Dünya 3.sü olduğu yıl da teknik kadronun içerisinde bulunan Kural, son dönemlerde ise Akhisar Belediyespor’da Mustafa Akçay’ın yardımcılığını yaparak başarılı işlere imza atmıştı.  ORDU OLAY

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…05

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.