Orduspor.Net

Orduspor’un Diriliş Sezonu

orduspor-dirilis-sezonu

Orduspor Kulübü’nün kuruluşun 50. yılı olması nedeniyle 2016-2017 sezonu ‘Diriliş Sezonu’ olarak nitelendiriliyor. Mor Beyazlı Kulüp, yeni sezonda hedeflerine doğru ilerlediklerini açıklarken, camia etrafında tek yürek olunduğunu belirtildi.

Oynanan kirli oyunlara rağmen Orduspor camiasının yüzünü güldürmeye devam edecekleri kaydeden Orduspor Kulübü, Orduspor sevdasının her şeyin üzerinde olduğunu açıkladı.

“Yeniden Dirileceğiz”
Kulüpten yapılan açıklamada, Orduspor’un kuruluşunun 50. yılında yenide dirileceği aktarılırken; “50.yılımızda yeniden diriliş sloganıyla çıktığımız bu yolda, büyük bir gayretle hedefimize doğru ilerlemeye devam ediyoruz.Haziran’da gerçekleşen kongreden bu yana, adeta camiamız, kulübümüz, takımlarımız ve bütün Ordumuz tek yürek olduk. Bir yandan geçmiş yönetimlerin enkazı ve oluşturduğu bataklıkla boğuşup, yolumuzu açmaya devam ederken, diğer yandan gece gündüz takımlarımızı sezona hazırlayıp, üzerimizde oynanan karanlık oyunlara, yapılan kirli hesaplara rağmen, camiamızın yüzünü güldürmeye çalışıyoruz. Başaracağız inşallah. Büyük Ordu’muzla hep birlikte başaracağız ve 50.yılımızda yeniden dirileceğiz.

Orduspor, Ordu’nun Ve Ordulunun gözbebeğidir, sevdasıdır. 50 yıllık; en önemli en büyük tek markasıdır. Her şeyin üstünde ve herkesten büyüktür. Diğer taraftan, sezon öncesi takımlarımız hazırlıklarını sürdürürken özelikle futbol takımımız büyük beğeni topluyor ve camiamızı heyecanlandırıyor. Kamp sürecinin başlangıcından bu yana, camiamızın ve otoritelerin beğenisini kazanan, 50.yılımızdaki dirilişimizin aslanları, oyuncularımızın tam not aldığı açıkça görünüyor. Takımımız, hazırlık müsabakalarındaki performansı, hırslı mücadelesi ve ortaya koyduğu oyun ile bu yılın hakikaten diriliş yılı olacağını, her türlü maddi ve manevi zorluğa rağmen, net bir şekilde ortaya koymuş oldu” ifadeleri kullanıldı.
Ordu Hayat

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.