Orduspor.Net

Sabır Başarıyı Getirir

turgut-kural-orduspor-sabir

Orduspor Teknik Direktörü Turgut Kural, Orduspor’un daha iyi yerlere gelmesi için sabra ihtiyaç olduğunu belirterek, burada da Orduspor camiasına büyük yük düştüğünü dile getirdi.

“SABRA İHTİYACIMIZ VAR”
Düzyurtspor karşılaşmasını galip tamamlamak istediklerinin önemini vurgulayan Kural, taraftarlara da seslenerek koşulsuz destek olmalarını istedi.

“Sabır, kelimesi oldukça önemli”
Daha iyi işler yapılabilmesi için sabra ihtiyaçları olduğunu söyleyen teknik adam; “Güzel bir Orduspor hazırlamaya çalışıyoruz. Burada tüm Orduspor camiasına çok büyük yük düşüyor. Daha iyi işler yapabilmemiz için sabra ihtiyacımız var. Sabır, kelimesi oldukça önemli. Çünkü sabrın içerisinde sevgi var, bekleme var, çalışma var, sonunda iyi olma var. Bu sabırla birlikte daha iyi yerlere gelecek bir Orduspor meydana getireceğiz” dedi.

“Müsabakayı galibiyetle bitirmek istiyoruz”
Kendi evlerinde Düzyurtspor ile oynayacakları maçı kazanmak istediklerini aktaran Kural; “Düzyurt, tamamıyla Trabzonlu oyunculardan kurulu bir takım. Karadeniz Bölgesi’nin çocukları. Onlarda agresif, teknik kapasiteli yaratıcılıkları eksik, yalnız çok koşan ve isteyen bir takım. Belki de sezon başından bu yana ilk kez böyle koşan, mücadele eden ve ısıran bir rakiple oynayacağız. Ona göre hazırlıklarımızı yapıyoruz. Düzyurtspor’un nasıl bir takım olduğunu biliyorum. Çok koşan ve mücadele eden bir takıma karşı takımı hazırlıyorum. Müsabakayı galibiyetle bitirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

“Koşulsuz desteklesinler”
Orduspor taraftarının bundan önce olduğu gibi bundan sonra da takımını koşulsuz desteklemesi gerektiğini savunan teknik antrenör; “Taraftarın ilgisi çok fazla. Zaten her zaman koşulsuz destekleyen taraftar kitlesi, en makbul taraftar kitlesidir. Orduspor taraftarı, sezon başından bu yana koşulsuz olarak takımlarına destek veriyorlar. Bunda devamlılık göstersinler. Nasıl oyunculara devamlılık gösterin diyorsak, taraftarlarımızda aynı biçimde bu koşulsuz desteklemeye devam etsinler. Taraftarlar, uzun yıllar çok güzel bir Orduspor izleyecekler. Onun hazırlığını yapıyoruz, temellerini atıyoruz” şeklinde konuştu.

Sosyal medya hesaplarımız:
facebooktwitteryoutubeinstagramperiscope
Takip edin habersiz kalmayın…

Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.