Orduspor.Net

Şartları Görüşeceğiz

metin-altinay-onceligim-orduspor

Seçimli olağanüstü kongrede tekrar Başkan seçilen Yaşar Pamuk ve yönetimi, yeni sezon için kolları sıvadı. Geçen sezonun son 5 haftasında Orduspor’un başında iyi işler çıkaran Teknik Direktör Metin Altınay’ı yeni sezon için görüşmek üzere Ordu’ya çağıran yönetimin, yüksek ihtimalle tecrübeli hocayla tekrar anlaşma sağlayacağı bildirildi.

Kısa süre içerisinde Orduspor’da, yönetimin, futbolcuların ve taraftarların beğenisini toplayan ve yeni sezonda da takımın başında yer alması istenen Teknik Direktör Metin Altınay, yönetimle görüşmek üzere Ordu’ya davet edildi.

“Şartları görüşeceğiz”
Şartları görüşmek ve yeni sezon için anlaşmak üzere Ordu’ya geldiğini kaydeden Altınay; “Yönetimle görüşmek üzere Ordu’ya geldim. Yeni yönetimle şartları görüşeceğiz. Görüşme sonrasında her şey netleşecek. Yönetim görüşmek üzere çağırdı. İşim olmasına rağmen hemen atladım geldim. Her zaman dediğim gibi Orduspor, büyük bir camia. Yönetim de bu olayın bir an önce çözülmesini istiyor. Bende aynı şekilde. İnşallah hayırlısı olur. Orduspor’da 5 maç çalıştım. Takımın durumunu gördüm, futbolcuları, taraftarları gördüm. Hedefe oynayacak bir takım düşünüyoruz. Kadroyu bozmamak lazım. 1-2 oyuncu gidebilir” ifadelerini kullandı.

Öte yandan ligin son 5 haftasında Orduspor’un başına geçtiğinde yardımcı antrenör ve kaleci antrenörü getirmeyen Altınay’ın, bu kez getirmeyi düşündüğü bildirildi.
Kamp konusunda da hazırlıklarını erkenden yapan tecrübeli çalıştırıcının, sezon sonu itibariyle yeni sezonun planlamasını yaptığı edinilen bilgiler arasında.
Ordu Hayat / Tevfik Kul (Özel Haber)

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.