Orduspor.Net

Yenilebiliriz Ama Asla Teslim Olmayacağız

hakan-yigit-orduspor-basketbol

Hakan Yiğit, Orduspor Kadın Basketbol Takımı ile ilgili açıklamalarda bulundu. 52 Orduspor’a konuşan Yiğit, “Ordu şehri yıllar önce bana uğur getirmiş ve burada yapılan finallerde takımı mı süper lige çıkarmıştım. Ayrıca şehre davet edilip buradaki yönetici ve antrenör arkadaşlarla tanışınca doğru yere geldiğimi hissettim.” dedi.

Her oyuncu takımı için fedakarlık yapmalı 

Yiğit, açıklamalarının devamında, “Orduspor’un basketbol geçmişi fazla uzun değil. Doğru şeyleri başarmak doğru kimya ile olur. Bizim yaptığımız işte başarı ayrıntılarda gizlidir. İşin kaba hatlarıyla zaten herkes iç içe. Sanırım bu güne kadar bu ayrıntılar ile Fazla ilgilenilmemiş olabilir. Tabii ben dışarıdan bir gözle bakarak daha fazlasını söyleyemem. Yıllardır izlediğim ve güvendiğim oyuncular bütçenin izin verdiği ölçüde ilk tercihim olur. Ve aramıza yeni katılacak oyuncuların doğru kimyayı yakalanmasına çok dikkat ederim. Her oyuncum takımı için fedakârlık yapmalı ve yenilmeyi kabullenmemeli.” ifadelerinde bulundu.

Savaşan bir takım olacağız

Saha içinde agresif bir yapısı olduğuna da değinen Yiğit, “Bunu oyuncumdan da istiyorum. Son topa kadar savaşan bir takım olacağız. Yenilebiliriz de ama teslim olamayız. Her zaman korkulan ve saygı duyulan bir takım olacağız. Bazı sebeplerden dolayı staff konusunda açıklamaları yapmadık. Aslında ben anlattığım gün yardımcılarımla birlikte anlaştık. Ordu da hepinizin tanıdığı Güvenç Gürol ve iki yıldır asistanlığımı yapan Çağatay Saltık la birlikte çalışacağız. Bu yıl ligde çok güçlü rakiplerimiz var. Milyonlarca lira bütçe ile derin rotasyona sahip rakiplerle mücadele edeceğiz. Çok genç oyuncularım var ve onların bize vereceği katkı bizim ligdeki sıralamamız için çok belirleyici olacak.” diye konuştu. ORDU OLAY

YORUM GÖNDER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hd film izle
.